پوستر دیواری

کاغذ دیواری سه بعدی (پوستر دیواری سه بعدی} و پوستر سقفی از محصولات جدید دکوراسیون داخلی است که در سالهای اخیر کاربرد زیادی در دکوراسیون داخلی پیدا کرده و دارای طرفداران زیادی می باشد. پوستر دیواری یا همان کاغذ دیواری سه بعدی  به دو صورت آماده و سفارشی عرضه میشود. از جمله مزایای پوستردیواری سفارشی این است که به اندازه دیوار مورد نظر طراحی و تولید می شود و هیچ قسمتی از طرح انتخابی در نصب بریده و ناقص نمیشود. در صورتی که در پوسترهای آماده بدلیل سایز استاندارد ساخته شده امکان برش و ناقص شدن طرح بسیار می باشد .

پوستر دیواری سه بعدی 

انواع کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر سقفی تولید شده این فروشگاه از کاغذ دیواری مرغوب و با استفاده از دستگاههای ژاپنی و جوهرهای بسیار با کیفیت چاپ و تولید می شود.

کاغذ دیواری پوستری این فروشگاه دارای بیش از 20000 تصویر در انواع کاغذ دیواری سه بعدی متنوع مانند پوستر دیواری کودک ، پوستر دیواری گل ، پوستر دیواری طبیعت ، پوستر دیواری دریا ، پوستر دیواری کلاسیک ، پوستر دیواری مدرن، پوستر دیواری سنتی ، پوستر سقفی و …  بوده که روزانه در حال افزایش است و همچنین امکان تولید پوستر دیواری با عکس دلخواه مشتری و بصورت سفارشی نیز می باشد .

کاغذ دیواری زیباترین پوششی است که میتوان برای دیوار انتخاب نمود. کاغذ دیواری با طرح  و رنگ های متفاوتی وجود دارد که پوشش بسیار زیبا و مناسب برای دکوراسیون های کلاسیک و مدرن هستند. یکی از انواع کاغذ دیواری که طرح های به ظاهر برجسته آن باعث جذب هر بیننده ای میشود کاغذ دیواری سه بعدی است. طرح هایی که بر روی کاغذ دیواری سه بعدی نقش بسته اند یک تفاوت بزرگ با کاغذ دیواری های معمولی دارد. طرح های نقش بسته بر روی کاغذ دیواری سه بعدی به گونه ای هستند که گویا واقعی بوده و میتوان آنها را لمس نمود. در کاغذ دیواری سه بعدی از تکنولوژی چاپ سه بعدی استفاده شده است و بر خلاف کاغذ دیواری های معمولی که بر روی آنها یک طرح چندین بار تکرار شده است ممکن است یک تصویر که کل دیوار را پوشش میدهد استفاده شود .

تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی و معمولی

اما سوالی که بیشتر مردم نسبت کاغذ دیواری سه بعدی دارند این است که این نوع کاغذ دیواری چه تفاوتی با کاغذ دیواری معمولی دارد؟ در ادامه این مطلب قصد داریم تا به تفاوت بین کاغذ دیواری سه بعدی و کاغذ دیواری معمولی بپردازیم.

اولین تفاوتی که بین کاغذ دیواری معمولی و کاغذ دیواری سه بعدی وجود دارد این است که کاغذ دیواری سه بعدی را نمیتوان در تمام قسمت های ساختمان به کار برد اما کاغذ دیواری معمولی با یک طرح تکراری را میتوان برای تمام قسمت های ساختمان استفاده نمود. اگر قرار باشد تا کاغذ دیواری سه بعدی برای تمام قسمت های ساختمان استفاده شود باید طرح های مختلفی از آن را انتخاب نمود و نمیتوان یک طرح تکراری را بر روی همه دیوارها نصب نمود زیرا این طرح های تکراری جلوه ظاهری بدی را بوجود می آورند .

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی با کاغذ دیواری معمولی کمی متفاوت است. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی نسبت به کاغذ دیواری معمولی از قیمت تقریبا بالاتری برخوردار است و البته تفاوت قیمت کاغذ دیواری بعدی و معمولی چندان نیست که نتوان از عهده خرید آن بر آمد. ممکن است با نصب کاغذ دیواری سه بعدی در یک قسمت از ساختمان زیبایی فضا را دوچندان کنید پس بهتر است به کمی تفاوت قیمت کاغذ دیواری سه بعدی و معمولی توجه نکرده و کاغذ دیواری سه بعدی را خریداری نمایید .

کاغذ دیواری سه بعدی از امکان نصب در ساختمان های اداری و تجاری برخوردار است در صورتیکه کمتر کاغذ دیواری معمولی را میتوان یافت که بتوان برای ساختمان های با کاربری عمومی بخصوص ادارات استفاده نمود. طرح های بسیار زیبا و مدرن برای کاغذ دیواری سه بعدی وجود دارد که میتوان از آنها برای تزئین دکوراسیون داخلی فضاهای اداری بهره برد و همچنین امکان تولید پوستر دیواری با لوگو و تصویر شرکت یا دفتر کار شما  بصورت سفارشی نیز می باشد .

خرید کاغذ دیواری سه بعدی

نکاتی برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی وجود دارد که حتما باید مد نظر قرار دهید :

برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی باید به روحیات و علاقمندی های افراد ساکن در منزل توجه داشته باشید. اگر قرار است تا کاغذ دیواری سه بعدی را برای اتاق کودک مورد استفاده قرار دهید بهتر است تا از کاغذ هایی استفاده نمایید که طرح های کودکانه داشته باشد. طرح های کودکانه بسیاری برای کاغذ دیواری سه بعدی وجود دارد که میتوانید این طرح ها را انتخاب نمایید. دخترانه و پسرانه بودن طرح کاغذ دیواری سه بعدی نیز برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی مهم است. دختر بچه ها طرح هایی را برای کاغذ دیواری سه بعدی میپسندند که برگرفته از داستان های کودکانه و شخصیت های مهربان قصه ها و انیمیشن ها باشد. در مقابل پسر بچه ها نیز کاغذ دیواری هایی را میپسندند که از طرح هایی همچون قهرمان داستان ها و کارتون ها برخوردار باشد .

خرید کاغذ دیواری سه بعدی باید نسبت به دکوراسیون خانه تهیه شود. برای دکوراسیون های کلاسیک باید از کاغذ دیواری سه بعدی با طرح کلاسیک و برای دکوراسیون های مدرن باید از طرح های مدرن استفاده شود. البته طرح های تلفیقی نیز برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی وجود دارند که نسبت به سلیقه خود میتوانید از این طرح های زیبا بهره مند شوید .

کاربرد کاغذ دیواری سه بعدی

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شده کاغذ دیواری سه بعدی برای دکوراسیون داخلی ساختمان هایی که از کاربری عمومی برخوردار هستند نیز استفاده میشود. اما کاربرد کاغذ دیواری سه بعدی که برای مکان های عمومی استفاده میشود از دو لحاظ با کاغذ دیواری های مناسب با ساختمان های مسکونی متفاوت است. کاغذ دیواری سه بعدی مکان های عمومی باید از لحاظ طرح و رنگ متناسب با نوع کاربری ساختمان انتخاب شوند. به طور مثال برای ادارات از کاغذ دیواری های متفاوتی نسبت به مراکز تجاری استفاده میشود. کاغذ دیواری سه بعدی مناسب برای مکان های عمومی باید از نوع با کیفیت و با دوام باشند. رفت و آمد در مکان های تجاری، اداری و از این دست مکان ها به حدی بالا است که اگر از کاغذ های بی کیفیت استفاده شود در مدت زمان کوتاهی از بین خواهند رفت. کاغذ دیواری سه بعدی که در فضاهای عمومی استفاده میشود باید با دوام و همچنین ضد آب باشند .

فروش کاغذ دیواری سه بعدی

فروشگاه مداسیون بالاترین آمار فروش کاغذ دیواری سه بعدی و سایر انواع کاغذ دیواری را به خود اختصاص داده است. دلایل افزایش فروش کاغذ دیواری سه بعدی توسط فروشگاه مداسیون را میتوان قیمت مناسب، طرح های بسیار زیاد کاغذ دیواری، پشتیبانی از خریداران و همچنین فروش کاغذ دیواری سه بعدی به صورت تلفنی و آنلاین نام برد .

* جهت اطمینان خاطر مشتریان عزیز کلیه پوستردیواری های این فروشگاه با بالاترین کیفیت کاغذ و چاپ همراه ضمانت 2 ساله ارائه می گردد .

** مراجعه حضوری جهت مشاهده محصولات برای شما عزیزان میسر می باشد .

درباره ما

مداسیون

فعالیت های ما

فروشگاه مداسیون در زمینه فروش محصولات دکوراتیو از آینه های دکوراتیو ، انواع چمن مصنوعی ، پوستر دیواری سفارشی، کاغذ دیواری، پارکت لمینت، انواع دیوارپوش، انواع موکت، کفپوش و … فعال می باشد.